Programlar > İnternet > Tarayıcı


Alt bölümler:
> Ağ (Network) (71) > Arama (32)
> Bağlantı Araçları (21) > Çevrimdışı Tarayıcı (2)
> Çeşitli Araçlar (242) > Dosya Paylaşımı (33)
> E-posta (34) > Editorler (73)
> FTP (Dosya Transferi) (49) > Güvenlik - Gizlilik (56)
> Hızlandırıcı (15) > Koruyucular (4)
> Sohbet - İletişim (299) > Sunucular (5)
> Tarayıcı (24) > Tarayıcı Eklentileri (21)
> İndirme Yöneticileri (54)

Tarayıcı

Programları Sıralayınız: İsme Göre Tarihe Göre İndirmeye Göre

Advanced Port Scanner 1.2

Lisans: ]]>Trial]]>
Boyut: 532 K
Derece:0
Bilgisayarların port numaraları tarayacağınız. bir program ayrıca açık ve kapalı portlarıda gösteriyor.
Ekleme: 17.01.11 Yorumlar: 0 İndirilen: 159 Ayrıntılar...

Ayyıldız Browser v1.0

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Boyut: 3,36 KB
Derece:1
Not : Kesinlikle, virüs-trojan-spyware-adware vb zararlıları içermez.
_______________________________________________

Tanım :
Ayyıldız Browser, Türk HacksploreR projesine alternatif, hacking programları içermeyen bir tarayıcı olarak geliştirilmiştir
Ekleme: 11.03.08 Yorumlar: 1 İndirilen: 286 Ayrıntılar...

Copernic 2000 4.5

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Boyut: 2.6Mb
Derece:0
Herhangi bir bilgiyi AltaVista, Yahoo!,... gibi 65 değişik kaynaktan İnternet üzerinde arama yapabilen bir program.
Ekleme: 11.03.08 Yorumlar: 0 İndirilen: 138 Ayrıntılar...

Firefox 3.0 Beta 4 3.0 Beta 4

Lisans: ]]>GNU/GPL]]>
Boyut: 6.96 Mb
Derece:1
Geçtiğimzi pazartesi günü duyurusu yapılan Firefox 3.0'ın Beta 4'üyle ilgili kullanıcılardan gelen ilk raporlara göre Mozilla'nın yeni browser'ı rakipleri Internet Explorer, Opera ve Safari'nin en son versiyonlarından çok daha hızlı çıktı.

Amerikan Computerworld web sitesinde yayımlanan habere göre, Mozilla'nın geliştirme ekibi yeni versiyonun hız performansını artırmak için özellikle çalıştı. Sonuçta açık kaynaklı browser'ları karmaşık Web 2.0 uygulamalarıyla çalışan en hızlı browser konumuna geldi.

Mozilla'nın başkanı Mike Schroepfer, uzun bir zaman performans üzerinde çalıştıklarını belirterek "Firefox 3.0'un son betası en iyisi oldu. İlk beta Firefox 2.0'dan daha iyiydi. İkinci beta ise birinciden daha iyiydi. En son çıkan beta ise hepsinden daha iyi oldu" diye konuştu.

Firefox 3.0'un beta 4'ünün yayınlanmasının ardından kullanıcılar ve blogger'lar diğer browser'larla çok sayıda karşılaştırmalı testler uyguladı.

Mozilla Links blog'una gönderilen Percy Cabello'nun SunSpider'da yaptığı JavaScript performansı testine göre Mozilla'nın yeni browser'ı Opera 9,5 beta'dan yüzde 53 daha hızlı. Apple'ın Safarisi'nden ise iki kat daha hızlı. Firefox 3.0 Beta 4, Internet Explorer 7.0'ın ise 3 katıhıza sahip.

Mozilla'nın yeni browser'ı hakkında çıkan tüm bu olumlu yorumlara rağmen Firefox halen beta sürümünde ve tam sürüm çıktığında ortaya çıkacak sonuçların ne olacağı da şimdiden merak konusu oldu.

Kaynak: CnnTurk
Ekleme: 17.01.11 Yorumlar: 0 İndirilen: 233 Ayrıntılar...

Firefox Portable 2.0 2.0

Lisans: ]]>Demo]]>
Boyut: 5.71 Mb
Derece:0
Firefox Portable, Firefox ayarlarınızı ve adreslerinizi iPod, USB taşınabilir bellek vs. ile istediğiniz her yere sorunsuzca
tasiyabilirsiniz..
Ekleme: 11.03.08 Yorumlar: 0 İndirilen: 117 Ayrıntılar...

Google Chrome 39.0.2171.71

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Dil: Türkçe
Boyut: 36 MB
Derece:0
Önerilir!
Google Chrome, Web'i daha hızlı, kolay ve güvenli hale getirmek için Google tarafından tasarlanmış, Chromium tabanlı ücretsiz bir tarayıcıdır. Başarılı, kolay ve stabil çalışmasıyla kısa sürede Türkiyede tarayıcı pazarında birinciliğe çıkmıştır.

Google Chrome da dikkat çeken noktalar; çok az bellek kullanımı, gelişmiş özelliklerdeki ve farklı konumdaki sekmeler, sayfa kaynak koduna hakimiyet, gizli mod, üstün javascript hızı, hoş ve kolay indirme yöneticisi, hızlı erişim ve tüm menülerdeki kolaylık. Chrome'u hızlı yapan ise DNS ön çözümlemesi, V8 JavaScript motoru ve DOM bağlamaları. Chrome V8 ve Kraken standartlarıyla her yeni sürümde tarayıcıdaki JavaScript hızını arttırmaya devam ediyor.

Google mümkün olduğunca sadeliğe ve kolaylığa yönelmesini (aynı Gezginler gibi ) hazırlamış olduğu Google Chrome tarayıcısında da sürdürüyor.
Ekleme: 29.11.14 Yorumlar: 0 İndirilen: 144 Ayrıntılar...

Internet Explorer 7 7.0

Lisans: ]]>Free]]>
Boyut: 15.91 MB
Derece:0
Internet Explorer 7 özellikleri
Internet Explorer 7\'de kullanım kolaylığı, güvenlik ve geliştirme platformu için yapılan geliştirmeleri görmek üzere aşağıdaki özellikleri inceleyin.

Dinamik güvenlik koruması
Internet Explorer 7 yeni ve güçlü bir mimari, kötü amaçlı yazılımlara (zararlı yazılım olarak da bilinir) karşı koruma sağlanmasına yardımcı olan güvenlik özellikleri ve kimlik avı olarak bilinen bir uygulama olan sahte Web siteleri aracılığıyla kişisel verilerin çalınmasına karşı daha iyi korunma yolları aracılığıyla güvenliği sağlar. Daha fazla bilgi edinmek için özellikleri tıklatın.

Günlük görevleri kolaylaştırır
Internet Explorer 7 sekmeli gözatma, doğrudan araç çubuğundan Web\'de arama, gelişmiş yazdırma, kolay bulma, RSS akışlarını okuma ve abone olma gibi özelliklerle geliştirilmiş gezinti sağlar. Daha fazla bilgi edinmek için özellikleri tıklatın.

Geliştirilmiş platform ve yönetilebilirlik
Internet Explorer 7 basamaklı stil sayfaları için geliştirilmiş destek, zengin bir RSS akışları platformu ve Internet Explorer 7\'yi büyük kuruluş ortamlarında dağıtmak ve yönetmek için güçlü araçlar içerir. Daha fazla bilgi edinmek için özellikleri tıklatın.

İngilizce versiyonu
Ekleme: 17.01.11 Yorumlar: 0 İndirilen: 187 Ayrıntılar...

inttarama 1.0

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Boyut: 421 KB
Derece:0
Bu tarayıcı çok hoş bir arayüz ile birlikte gelmektedir..Ücretsiz olduğu için herhangi bir kısıtlama yok.Henüz ilk versiyon olduğu için fazla özeliği bulunmamaktadır.Fakat tasarımı ile özelliğindeki eksikliğini kapatmaktadır.
Ekleme: 11.03.08 Yorumlar: 0 İndirilen: 158 Ayrıntılar...

Ipscan 1.4

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Boyut: 342
Derece:5
Lokal ağınızdaki ipleri taramanız yardımcı program.
Ekleme: 11.03.08 Yorumlar: 1 İndirilen: 338 Ayrıntılar...

Klondike WML Browser 1.0

Boyut: 1,39 Mb
Derece:0
Kullanici arayüzü Web tarayicisi seklinde tasarlanmis bir Wap tarayicisi. Kaynak görüntülemeye izin veriyor.

Ekleme: 11.03.08 Yorumlar: 0 İndirilen: 178 Ayrıntılar...

LimeWire 4.9

Lisans: ]]>Trial]]>
Boyut: 345kb
Derece:5
LimeWire P2P programlarının en popülerlerinden biri olan bu program ile aradığınız herşeyi bulabilirsiniz...
Ekleme: 17.01.11 Yorumlar: 0 İndirilen: 297 Ayrıntılar...

Maxthon 2

Lisans: ]]>Yok]]>
Boyut: 2,3MB
Derece:0
Maxthon web tarayıcısı tüm kullanıcılar için tasarlanmış güçlü bir sekmeli internet gezgini. Tüm temel gezinti fonksiyonlarının yanında Maxthon Browser sizlere internet sörf deneyiminizi geliştirecek bir çok zengin özellik sunuyor.

Web sayfalarında gezerken sadece yakalamak ve indirmek istediğiniz dosya türünü belirliyorsunuz ve tarayıcı sizin için gizli dosyaları bile buluyor.
Ekleme: 14.03.08 Yorumlar: 0 İndirilen: 152 Ayrıntılar...

Mozilla *Firefox* 2

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Boyut: 5.48Mb
Derece:0
Tüm dünyaca kullanılan ve kısa sürede birçok internet kullanıcısı tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaya başlayan mozilla firefox tarayıcısın yeni sürümü sizlerle.
..by oLcy..
Ekleme: 11.03.08 Yorumlar: 0 İndirilen: 120 Ayrıntılar...

Mozilla Firefox 2.0.0.4

Lisans: ]]>Free]]>
Boyut: 5.6MB
Derece:0
Mozilla internet tarayıcı programı. Internet Explorer'a rakip bir program. Epeyce hızlı ve daha sorunsuz.Güvenliği sıkı tutan Mozilla Vakfı, Firefox kullanıcılarını olası güvenlik sorunlarıyla karşı karşıya bırakabilecek orta derecede önemli sorunların giderildiği 2.0 sürümünü duyurdu.Güncelleştirme işlemlerinde de iyileştirilme yapılmış.
Ekleme: 17.01.11 Yorumlar: 0 İndirilen: 140 Ayrıntılar...

Mozilla FireFox 2 Beta 1.5

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Boyut: 5,45 MB
Derece:0
FireFox 2 Beta 1 sonraki üretimlerin geliştiricisidir. Beta 1'in Maksadı sadece 'test' amaçlıdır.

Sürekli güncellenen FireFox serininin kullanıcıları başarısında anlatılan çıkışlar ile amaçları olan kullanıcılara en iyi yardımı hizmeti ve online ol
Ekleme: 11.03.08 Yorumlar: 0 İndirilen: 100 Ayrıntılar...

MSN Sniffer 1.2

Lisans: ]]>Sınırlı]]>
Boyut: 877 kb
Derece:0
Msn iz sürücü.
Ekleme: 11.03.08 Yorumlar: 0 İndirilen: 142 Ayrıntılar...

Opera 9.24

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Boyut: 6,30 MB
Derece:0
Favori internet sitelerine en hızlı ve güvenli yollardan ulaşmanız için tasarlanmış bir web tarayıcısıdır. İnternet hırsızlıklarına karşı kendi koruması da olan bu mükemmel web tarayıcısı ile artık daha da güvenli bir şekilde internette dolaşabileceksiniz
Ekleme: 17.01.11 Yorumlar: 0 İndirilen: 108 Ayrıntılar...

Opera 9 9.21.8776 9 9.21.8776

Lisans: ]]>Freeware]]>
Boyut: 6,21MB
Derece:0
Opera Merlin- İnternette güvenli, hızlı ve kolay surf için pazarın en yeni full aksesuar internet tarayıcısı...
İçerisinde bardındırdığı, pop-up önleyici, sekmeli pencereler, entegre arama ve Opera'nın ortalığı sarsan E-mail programı, RSS, ve IRC Chat özellikleriyle çok daha güçlü.. İnternet CSS standardını bulan kişinin liderlik ettiği bir Opera kadrosuyla hazırlanan bu tarayıcı internet deneyiminizi arttıracak..

Bu beta tarayıcının sahip olduğu bazı özellikler;

Opera Modülleri- Bu modüller sizin için en son haberleri alan veya basit para birimi çevirme işlemlerini gerçekleştiren AJAX uygulamalarıdır. (Bu modüllerin nasıl hazırlanacağı ve kullanılacağı ile ilgili dökümanlar yayınlanmıştır.) Artık işinize yarayan modülleri kendiniz seçebileceksiniz.

Thumbnail Önizleme- Sekmeli pencereler üzerine mouse imlecini getirdiğinizde sayfanın bir önizlemesi sayfa üzerinde yer alacaktır. Böylece sekmeyi tamamen açmaktansa bir önizlemesini görüntüleyerek sistem kaynaklarınızı daha tasarruflu kullanabileceksiniz.

Özelleştirilmiş Arama- İstediğiniz arama moturunu kullanabileceğiniz arama bölümü sayesinde artık toolbarlara daha az bağımlısınız.

Siteye Özel Ayarlar- Bazı sitelerden bazı cookieleri almak isteyebilirsiniz. Ve yine aynı siteden başka bir cookieyi engellemek isteyebilirsiniz. Hatta kendi stil dosyanızı kullanarak istediğiniz siteyi istediğiniz şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Geliştirilmiş İçerik Filtresi- İstediğiniz siteyi tek tıkla engelleyebilirsiniz.

Geliştirilmiş Pop-Up engelleyici- Biraz daha zeka katılmış bu özellik sayesinde bir çok pop-up u filtreleyebileceksiniz. Eğer yine de açılmasını istediğiniz bir pencere engellendiyse, o pencereyi tek tıkla çöp kutusundan geri çıkarabilirsiniz.

Bittorrent Dosya Transfer Desteği
Ekleme: 17.01.11 Yorumlar: 0 İndirilen: 129 Ayrıntılar...

Opera 9.23 Türkçe 9.23

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Boyut: 6,2MB
Derece:0
Web tarayıcıları piyasasındaki en büyük web tarayıcılardan birisi olan Opera güncellenen versiyonu ile karşımızda. İçerisinde barındırdığı BitTorrent, Email, Konuşma, Önizleme, Yakınlaştırma - Uzaklaştırma gibi özelliklerine eklenen daha bir çok artısı ile internette dolaşırken başka hiç bir uygulamaya ihtiyaç duymayacaksınız.
Ekleme: 17.01.11 Yorumlar: 0 İndirilen: 160 Ayrıntılar...

Project Whois 2.0.2

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Boyut: 411Kb
Derece:0
ProjectWhois alan adı sorgulaması yapmanın en kolay yollarından biridir. System tray denilen sağ alt köşede çalışan bu programa tıklayıp dilediğiniz domain adı veya ip adresi hakkındaki kayıt(whois) bilgilerine ulaşabilirsiniz. Domaintools.com sitesinin b
Ekleme: 11.03.08 Yorumlar: 0 İndirilen: 120 Ayrıntılar...

Bu kategori için yeni dosyalarBu kategori için TOP 15

> Google Chrome 39.0.2171.71
> X - NetStat -
> Advanced Port Scanner 1.2
> Windows için Google Chrome (BETA...
> LimeWire 4.9
> Opera 9.24
> Mozilla Firefox 2.0.0.4
> Opera 9 9.21.8776 9 9.21.8776
> Opera 9.23 Türkçe 9.23
> Internet Explorer 7 7.0
> Firefox 3.0 Beta 4 3.0 Beta 4
> Maxthon 2
> Ipscan 1.4
> Klondike WML Browser 1.0
> MSN Sniffer 1.2
> Ipscan 1.4
> LimeWire 4.9
> Ayyıldız Browser v1.0
> Firefox 3.0 Beta 4 3.0 Beta 4
> Windows için Google Chrome (BETA...
> Internet Explorer 7 7.0
> Klondike WML Browser 1.0
> Opera 9.23 Türkçe 9.23
> Advanced Port Scanner 1.2
> inttarama 1.0
> Maxthon 2
> Türkçe Facebook (Firefox Eklenti...
> Google Chrome 39.0.2171.71
> MSN Sniffer 1.2
> X - NetStat -

En Çok İndirilenlerYeni Eklenenler

image Outlook Express 6.0 [14930]  
image SPSS 15.0 [13085]  
image Msn Dondurucu ( Msn F... [12839]  
image GTA Mod Installer v2.2... [9588]  
image Cep Okey [9506]  
image Eşli Batak 2.0.0.8 [8508]  
image Cepte Televizyon v1.5 [7116]  
image Nokia N70 İçin Full Pr... [6184]  
image Championship Manager 0... [4302]  
image Ders dağıtım programı ... [4136]  
image CurrPortS 2.12 [18.12.2014]
image PHTML Encoder 6.4 [18.12.2014]
image DzSoft PHP Editor 4.2.7.7 [18.12.2014]
image KoolMoves 9.2.1 [18.12.2014]
image Chicken Invaders 2 2.0 [18.12.2014]
image Natalie Brooks: Kayıp Krallığın ... [18.12.2014]
image Zuma Deluxe 1.0 [18.12.2014]
image Bus Driver 1.5 [18.12.2014]
image Mario Forever 5.8 [18.12.2014]
image Icy Tower 1.5.1 [18.12.2014]
site statistics

Edit by MuhBim
Copyright © 2007 Programyukle.Org
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.30 saniye | 46,855,256 Tekil Ziyaretçi | jQ Blog