Programlar > Oyun


Alt Kategoriler Oyun:
> Aksiyon (331) > Amiga (3)
> Bulmaca (7) > Çocuk (57)
> Eski Oyunlar (17) > Macera (76)
> Oyun - Çeşitli (349) > Simulasyon (75)
> Spor (107) > Strateji (85)
> Yamalar (99) > Zeka (91)
> Şans (109)

Oyun

Bu Kategorideki Yeni Dosyalar

Natalie Brooks: Kayıp Krallığın Hazinesi

Lisans: ]]>Deneme]]>
Dil: Türkçe
Boyut: 104.45 MB
Derece:0
Önerilir!
Ekran Görüntüsü Natalie Brooks: Kayıp Krallığın Hazinesi Ünlü genç dedektif Natalie Brooks yeni macerasıyla geri döndü! Gizemli Kayıp Krallık'ta, Natalie, imkansız gibi görünen bir görevle karşı karşıya gelir: bir arkeolog olan dedesini, antik hazine haritası için kaçıranlardan kurtar. Haritayı bulmak için onun sadece 24 saati var, korkunç lanetin gizemini çöz ve efsanevi hayalet treninin arkasındaki gerçeği öğren! Hem de çarpıcı 3D animasyon konumlar ve karakterlerle!
Ekleme: 18.12.14 Yorumlar: 0 İndirilen: 135 Ayrıntılar...

Zuma Deluxe 1.0

Lisans: ]]>Deneme]]>
Dil: İngilizce
Boyut: 6.1mb
Derece:1
Zuma oyununda amaç aynı renkteki topları biraraya getirerek patlatmak ve aşamaları geçmek. Gayet eğlenceli ve sürükleyici bir oyun
Ekleme: 18.12.14 Yorumlar: 0 İndirilen: 137 Ayrıntılar...

Bus Driver 1.5

Lisans: ]]>Deneme]]>
Dil: İngilizce
Boyut: 61mb
Derece:5
Ekran Görüntüsü Bus Driver Bus Driver, piyasaya çıkmış ender otobüs sürüş oyunlarından biri. Oyun bu sebepten de ötürü, otobüs meraklılarına veya bu tür oyunlara ilgisi olanların dikkatini çekmeyi kesinlikle başarıyor. Oyunda, tahmin edeceğiniz üzere birçok farklı otobüsü farklı işlerde kullanabiliyoruz ki bu, gerçekten oldukça eğlenceli.
Ekleme: 18.12.14 Yorumlar: 0 İndirilen: 182 Ayrıntılar...

Mario Forever 5.8

Lisans: ]]>Deneme]]>
Dil: İngilizce
Boyut: 18 mb
Derece:0
Ekran Görüntüsü Mario Forever Super Mario 4 Forever bildiğimiz meşhur mario oynunun geliştirilmiş bir ücretsiz sürümü. Super Mario severlerin hoşlanacağını düşünüyorum
Ekleme: 18.12.14 Yorumlar: 0 İndirilen: 184 Ayrıntılar...

Icy Tower 1.5.1

Lisans: ]]>Deneme]]>
Dil: İngilizce
Derece:0
Ekran Görüntüsü Icy Tower Icy Tower, basit ve eğlenceli bir oyun. Sitesine kendi oyun kayıtlarınızı ekleyebilir, eklenmiş kayıtları izleyebilir, oyundaki karakterinizi değiştirebilirsiniz. Buradan Icy Tower için çeşitli karakterler ve modlar da indirebilirsiniz.
Ekleme: 18.12.14 Yorumlar: 0 İndirilen: 132 Ayrıntılar...

Minecraft 1.8.1

Lisans: ]]>Demo]]>
Dil: İngilizce
Boyut: 660 KB
Derece:1
Önerilir!
Minecraft, kayıp dünyaları keşfettiğiniz, canavarlarla mücadele ettiğiniz ve çeşitli gizemleri açığa çıkardığınız eğlenceli bir oyun. Elde edeceğiniz araçlarla kendi dünyanızı dilediğiniz gibi yeniden inşa edebilirsiniz.
Ekleme: 29.11.14 Yorumlar: 0 İndirilen: 179 Ayrıntılar...

GTA Mod Installer v2.2 full

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Boyut: 691 KB
Derece:5
GTA VICE CITY`E (ARABA,MOD,PROGRAM )YÜKLEMEK İÇİN GEREKLİ OLAN PROGRAM İŞTE BU.

EKLEYEN:ÇAĞATAY SUTAY
Ekleme: 20.02.13 Yorumlar: 2 İndirilen: 9570 Ayrıntılar...

Crysis

Lisans: ]]>Demo]]>
Dil: İngilizce
Boyut: 1.81 GB
Derece:5
Yıl 2019 Dünya ya bir meteor düşüyor. Kuzey Kore Hükümeti meteorun düşdüğü adayı
hemen abluka altına alıyor. Ve adayı dünyaya kapatarak meteorun tüm gizemlerini kendine saklıyor. Amerika bu durum üstüne adaya Delta Force kuvvetlerini yolluyor ve onlardan durumu Pentagon'a bildirmelerini istiyor.Kuzey Kore ve Amerika arasında tansiyon artarken birden meteor açılıyor ve içinden 2 km uzunluğunda uzay gemisi çıkıyor.Gemiden yayılan büyük bir güç adanın bir kısmını donduruyor. Ve böylece Dünya'nın istilası başlamış oluyor. Şimdi adadaki bu meteor için bir birine düşen iki ülke Dünya'nın kaderini belirlemek için güçlerini birleştiriyor...
Ekleme: 31.03.12 Yorumlar: 1 İndirilen: 241 Ayrıntılar...

Crysis 2

Lisans: ]]>Demo]]>
Dil: İngilizce
Boyut: 1.59 GB
Derece:5
Merakla beklenen Crysis 2 oyununun multiplayer demosu. Crysis oyunu, sahipleri Türk olan Crytek firması tarafından hazırlanmış. Skyline ve Pier 17 isimli Manhattan haritalarında Team Instant Action ve Crash Site oyun modlarıyla oynanabiliyor. Minimum sistem gereksinimleri: İşletim sistemi: Windows XP/Vista/7 İşlemci: Intel Core 2 duo RAM: 2 GB Sabit disk: 10 GB Ses kartı: compatible with DirectX ® 9.0c Ekran Kartı: nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3850 with 512 MB VRAM
Ekleme: 31.03.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 250 Ayrıntılar...

Commando

Lisans: ]]>Freeware/Ücretsiz]]>
Dil: İngilizce
Boyut: 12.94 MB
Derece:3
Commando, eğlenceli bir askerlik oyunu.
Ekleme: 31.03.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 226 Ayrıntılar...

Command & Conquer Red Alert 3 Demo 1.1

Lisans: ]]>Demo]]>
Dil: İngilizce
Boyut: 1.87 GB
Derece:5
Dünyayı kasıp kavuran başarılı strateji oyununun son 3. versiyonu
Ekleme: 31.03.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 184 Ayrıntılar...

Call of Heroes: Pompolic Wars 1

Lisans: ]]>Demo]]>
Dil: İngilizce
Boyut: 198.13 MB
Derece:5
Call of heroes bir aksiyon oyunudur gerçekten mükemmel olan oyun 5/5 notu hakediyor sadece kötü yanı demo olmasıdır
Ekleme: 31.03.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 202 Ayrıntılar...

Call of Duty 4: Modern Warfare Demo

Dil: İngilizce
Boyut: 1.41 GB
Derece:3
Call of Duty 4: Modern Warfare, kurgusal yakın gelecekte geçen bir savaşı ki ABD, Birleşik Krallık ve Rusya’nın Rus UltraNasyonalist güçlere karşı giriştiği mücadeleyi, Rusya’daki iç savaşı ve Ortadoğu’daki küçük bir ülke Coup d'état’da meydana gelen isyanları konu edinmektedir. Oyunun teması; Orta Doğu, Azerbaycan, Rusya, ve Ukrayna gibi çoklu mekanlarda düzenlenen hikaye seyri boyunca bir ABD Deniz Kuvvetleri askeri veya bir İngiliz SAS uzmanı gibi çeşitli karekterlerin perspektifinden sunulmaktadır. Oyunun çoklu oyuncu(multiplayer) kısmında ise çeşitli oyun modları, ve oyuncunun ilerledikçe erişebileceği ilave silahları, silah ek parçaları ve kamuflaj tertiplerini içeren derece/sıralama sistemi bulunmaktadır.b Call of Duty 4 demosunda, single player modundan bir tane level bulunuyor.
Ekleme: 31.03.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 237 Ayrıntılar...

Call of Duty 2 Singleplayer

Lisans: ]]>Demo]]>
Dil: İngilizce
Boyut: 671.44 MB
Derece:3
Muhteşem bir aksiyon oyunu... Call of Duty 2, yapımı Infinity Ward, dağıtımı Activision tarafından gerçekleştirilen FPS tarzında bir bilgisayar oyunudur. 2. Dünya Savaşını konu alır. Gerçeğe yakın efektleri ve oynanabilirliği ile dikkat çeker. Tekoyuncu modu silah antrenmanıyla başlar. Oyunda sıradan bir asker, basit silah eğitimi aldıktan sonra bir Rus olarak göreve başlar. Oyunun ilerleyen bölümlerinde İngiliz ve ABD'li olarak farklı haritalarda oyun devam eder. Oyunda amaç, size verilen görevleri yerine getirmektir.
Ekleme: 31.03.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 246 Ayrıntılar...

Beats of Rage 1.0029

Lisans: ]]>Freeware/Ücretsiz]]>
Dil: İngilizce
Boyut: 54.96 MB
Derece:0
SEGA'nın Streets of Rage oyun serilerini bazılarınız hatırlayacaktır. Streets of Rage 4 yayınlanmamıştı, bizim oyun fanlarımız ise benzeri bir oyun ortaya çıkararak bu boşluğu doldurmaya çalışmışlar: Beats of Rage!! Oyunda kullanılan karakterler ve bazı sahneler the King of Fighters oyunundan alınmış. Beats of Rage oyunumuz tamamıyla ücretsiz olarak yayında. Oyununun başında seçtiğiniz oyuncunuzla aşamaları geçmeye çalışıyorsunuz.
Ekleme: 31.03.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 186 Ayrıntılar...

Battlestations : Midway

Lisans: ]]>Demo]]>
Dil: İngilizce
Boyut: 584.92 MB
Derece:0
Pearl Harbor’un kaosundan Filipinlere, Java ve Mercan denizlerinden epic Midway savaşına kadar, II. Dünya Savaşı’nın en büyük deniz savaşlarını tekrar yaşayacaksınız. Battlestations: Midway’in üçüncü şahıs aksiyonu ile geniş çaplı, epik deniz savaşlarını birleştiren yapısı ile II. Dünya Savaşı’ndaki Pasifik Savaşları daha önce görmediğiniz kadar gerçekçi. İndireceğiniz demoda sadece 2 kişiden 8 kişiye kadar olan oyuncularla Solomon adası üzerinde bağlantılı olarak oynayabiliyoruz.
Ekleme: 31.03.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 141 Ayrıntılar...

Battlefield 2 2142

Lisans: ]]>Demo]]>
Dil: İngilizce
Boyut: 1.11 GB
Derece:0
Battlefield 2’de oyuncular Amerika, Çin ve yeniden yapılanan Orta Doğu Koalisyonu de dahil olmak üzere bu 3 büyük güçten biri için savaşmayı seçiyorlar. En son teknolojideki silahlarla donanın, oyuncular her oyundaki 30’dan fazla aracın kontrolünü alarak online olarak 64 kişiye kadar oyuncu sayısına ulaşan bu en geniş PC online savaşındaki ana savaşlara katılın. Buna ek olarak, ‘’ısrarcı karakter büyümesi’’ oyunculara rütbelerini yükseltme ve en yüksek rütbe olan Generalliğe yükselebilme şansı sunuyor. Tamamen yeni oyun motoru ve fizik sistemi daha önce hiç görülmemiş gerçeklikteki savaş alanı ve görüntülerini bize sunuyor. Yeni materyal penetresi özelliği bizim için silahların imha gücünü ölçüyor, oyuncular hayatta kalabilmek için gizlenmek ile güvende olmanın arasındaki farkı çok iyi bilmelidirler.
Ekleme: 31.03.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 201 Ayrıntılar...

Battle for Wesnoth 1.8.5

Lisans: ]]>Freeware/Ücretsiz]]>
Dil: Türkçe
Boyut: 273.94 MB
Derece:0
Turn based türü strateji oyunu severler bir kez oynadıktan sonra kopamayacaksınız. Sürekli güncellenen ve yeni eklentilerle zenginleşen çok oyunculu da oynayabileceğiniz arcade türü strateji oyunu. Battle for Wesnoth, öğrenmesi kolay fakat hayli derinlikli, basit ve eğlenceli bir oynanışa sahiptir. Tek oyunculu deneyimi oyunla birlikte paketlenmiş güçlü yapay zekaya ve ilginç birer senaryoya sahip dört kampanya içerir. Battle for Wesnoth oyununu, ikili veya ağ üzerinden arkadaşlara karşı olduğu gibi internet üzerinden oyuncuların takım arkadaşı ve rakip bulabileceği çok oyunculu sunucuda da oynamak mümkün.
Ekleme: 31.03.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 143 Ayrıntılar...

AssaultCube 1.1.0.4

Lisans: ]]>Freeware/Ücretsiz]]>
Dil: İngilizce
Boyut: 43.73 MB
Derece:0
AssaultCube, eski adıyla ActionCube, first-person-shooter türündeki meşhur oyunlardan Cube temelli, Counter Strike benzeri ücretsiz bir oyun. Oyunun boyutu çok ufak fakat grafikler ve özellikler tatminkar. Online sunuculara bağlı olarak multiplayer şeklinde de oynayabiliyorsunuz.
Ekleme: 31.03.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 168 Ayrıntılar...

America's Army Special Forces 2.8.5

Lisans: ]]>Freeware/Ücretsiz]]>
Dil: İngilizce
Boyut: 280 kb
Derece:0
America's Army, tasarımındaki gerçeğe yakın öğelerle dikkat çekiyor. Oyunda savaşlarda en son kullanılan teknolojiler, savunma ve saldırı silahların yanı sıra, farklı stratejiler de yer alıyor. Amerikan Ordusu'nun 12 milyon dolar bütçe sağlayarak, bilgisayar oyun firması Ubisoft ile birlikte geliştirdiği American's Army: Rise of Soldier bilgisayar çağındaki gençlerin askerlikle tanışması için özel olarak hazırlanmış. ABD'de Kara Kuvvetleri'nde eğitim için tasarlaran özel versiyonunun yanı sıra, Deniz Kuvvetleri ve Gizli Servis için de özel sürümleri bulunuyor. Oyun öncelikle Ordu ve istihbarat birimleri için tasarlanmış ardından da özel bir sürüm hazırlanarak internetten oynanması sağlanmış durumda.
Ekleme: 31.03.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 139 Ayrıntılar...

En Çok İndirilenlerYeni Eklenenler

image Outlook Express 6.0 [14915]  
image SPSS 15.0 [13068]  
image Msn Dondurucu ( Msn F... [12826]  
image GTA Mod Installer v2.2... [9570]  
image Cep Okey [9490]  
image Eşli Batak 2.0.0.8 [8491]  
image Cepte Televizyon v1.5 [7098]  
image Nokia N70 İçin Full Pr... [6170]  
image Championship Manager 0... [4285]  
image Ders dağıtım programı ... [4117]  
image CurrPortS 2.12 [18.12.2014]
image PHTML Encoder 6.4 [18.12.2014]
image DzSoft PHP Editor 4.2.7.7 [18.12.2014]
image KoolMoves 9.2.1 [18.12.2014]
image Chicken Invaders 2 2.0 [18.12.2014]
image Natalie Brooks: Kayıp Krallığın ... [18.12.2014]
image Zuma Deluxe 1.0 [18.12.2014]
image Bus Driver 1.5 [18.12.2014]
image Mario Forever 5.8 [18.12.2014]
image Icy Tower 1.5.1 [18.12.2014]
site statistics

Edit by MuhBim
Copyright © 2007 Programyukle.Org
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.31 saniye | 46,671,548 Tekil Ziyaretçi | jQ Blog