Programlar > Cep > Android


Alt bölümler:
> Android (7) > Araçlar (4)
> Cep Diğer (17) > Melodi (8)
> Palm Os (0) > Pocket Pc (5)
> S40 - Oyun (27) > S40 - Program (4)
> S60 - Oyun (68) > S60 - Program (127)
> S80 - Oyun (0) > S80 - Program (0)
> Smartphone - Araçlar (22) > Smartphone - Oyunlar (3)
> Smartphone - Program (20) > Symbian (14)
> Temalar (4) > Videolar (0)
> VIQ (5) > Wallpaper - Animasyon (1)

Mobil

Programları Sıralayınız: İsme Göre Tarihe Göre İndirmeye Göre

LANPhone 1.0.0

Lisans: ]]>Deneme]]>
Dil: Türkçe & English
Boyut: 60 KB
Derece:5
LANPhone-indir
Program, Android 2.2 üzerinde de çalışacak şekilde güncellenmiştir. LANPhone, aynı yerel alan ağına(Local Area Network) bağlı bilgisayarlar ve akıllı telefonlar üzerinde özel bir sunucu gereksinimi olmadan çalışan yazılım tabanlı sesli ve görüntülü iletişim sistemidir.

Başta sadece Windows işletim sistemli bilgisayarlar için yazılan programın, Android işletim sistemli cihazlarda çalışabilen sürümü de yayınlanmıştır. Böylece android işletim sistemli telefonlar veya tablet bilgisayarlar da LANPhone gruplarına katılabilmekte ve bu cihazlar ile görüntülü görüşmeler yapılabilmektedir.
Ekleme: 12.02.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 254

Namaz Vakitleri Android 2.7.1

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Dil: Türkçe
Boyut: 2.28 MB
Derece:3
Namaz-Vakitleri-Android-indir
Android Markette en çok indirilen Türkçe uygulamardan biri olan Namaz Vakitleri, 203 farklı ülke için namaz vakitlerini gösterebilmektedir.

Şimdilik 1 adet widget'ı bulunan uygulamadaki vakitler Diyanet İşleri Başkanlığının resmi sitesinden alınmakta olup, barındırdığı özellik sayesinde vakti geldiğinde ezan okunmasını sağlayabilirsiniz.
Ekleme: 12.02.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 315

Nerde bu Otobüs Android İndir 1.1.1

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Dil: Türkçe
Boyut: 870 KB
Derece:0
Nerde-bu-Otobus-Android-Indir-indir
Artık duraklarda saatlerce beklemenize gerek yok! Bineceğiniz hattın otobüslerinin nerde olduğunu görmek sadece tek tık ilerinizde!

"Nerde Bu Otobüs?" uygulaması size bir çok özellik sunmaktadır. Bunlar:
Istanbul ilindeki bütün otobüs hatlarını gösterme
Hatların duraklarını harita üzerinde gösterme
Hatların güzergahını harita üzerine çizebilme
Otobüslerin yaklaşık saat kaçta duraklara vardığını gösterme
O anda o hatta çalışan otobüslerin yerlerini harita üzerinde gösterme
Otobüslerin ne tarafa doğru gitmekte olduğunu gösterme
Hat seferlerinin yaklaşık kaç dakika olduğunu gösterme

ve daha bir çok özellikleriyle karşınızda!
Ekleme: 12.02.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 289

QQ Player Android

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Dil: İngilizce
Boyut: 5.8 MB
Derece:1
QQ-Player-Android-indir
QQ Player'ın Android işletim sistemleri için hazırlanan Mobil versiyonu AVI, FLV, MP4, 3GP, MKV, MOV gibi birçok popüler formatı destekler. En iyi mobil video oynatıcılardan biri olan QQ Player; SRT, SMI altyazı formatlarının yanısıra videoya gömülü altyazıları da başarıyla çalıştırır.

Ayrıca akıllı çekirdek teknolojisi sayesinde video formatlarını otomatik algılayarak maksimum kalitede görüntü almanızı sağlar.
Ekleme: 12.02.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 418

TV izle Android Uygulaması 1.4

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Dil: Türkçe
Boyut: 336 KB
Derece:3
TV-izle-Android-Uygulamasi-indir
TV izle (beta 1.4) Türk Televizyonlarını mobil cihazınızdan canlı izleyebileceğiniz bir uygulama.

DİKKAT!: Uygulamanın test sürümüdür. Uygulamayı geliştirme süreci devam etmektedir. Kanal sayısı ve çeşitleri artırılacaktır.

TV izle Flash Player'a ihtiyaç duymadan Türk televizyonlarını izleyebileceğiniz ilk Türkçe Android uygulaması. Pek yakında Flash player ile izlenebilen televizyon kanalları da TV izle uygulamasında yer bulacak. Bizi izlemeye devam edin...

Uygulamamıza eklenmesini istediğiniz kanalların yayın adreslerini (mms://, rstp, rtmp, .swf, .flv vb.) adresine gönderebilirsiniz.

Uygulamamızı beğendiyseniz lütfen puan verin, daha fazla kişiye ulaşmasına ve daha fazla gelişmesine aracı olun. Yorumlarınızda cihazı modelinizi de yazmanızı rica ederiz
Önemli Notlar: TV izleme sırasında harcanan data bağlantı ücretinden ve kota veya data paket aşımı gibi nedenlerden ortaya çıkabilecek yüklü faturalardan kullanıcı sorumludur. Uygulamayı kullanan bu sorumluluğu kabul etmiş sayılır. Daha kaliteli ve kesintisiz bir seyir için sınırsız kotalı ve kablosuz ağları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bilgi : Uygulama yeni versiyonlarla geliştirilmeye devam edecektir. Uygulamanın Dili Türkçe'dir. Gördüğünüz hataları ve önerilerinizi cihaz modeliniz ile birlikte adresine e-posta gönderebilirsiniz.Tamamen ücretisiz olarak sunulan TV izle Android uygulamasının tanıtımına destek olmak için uygulamayı (Facebook, twitter vb.) sitelerde paylaşmanızdan mutluluk ve memnuniyet duyarız. Mevcut Kanallar: TRT 1, TRT 3, Samanyolu TV, NTV, Haber Türk, atv, Kanal D, Show TV, Star TV, Kanal 7, Kanal Türk, CNBC-e, Flash TV, TRT Müzik, Cine 5, TV 5, Kanal B, Fox TV, NTV Spor, Ege TV, TRT Türk, Bilim TV, CNN Türk, Power Türk TV, Sky TV, Avrasya TV, Kanal A, Ahi TV, Çay TV, Er TV, Kay TV, Kanal 68, Ulusal Kanal, Gelişim TV, Kırşehir TV, Kordon TV, Az TV, TGRT Haber, Kanal Avrupa, Van TV, Türkmeneli TV, Belgesel TV, Günaz TV, Shopping TV, Mehtap TV, Cem TV, 24 TV, TRT Çocuk, Kanal 3, Samanyolu Haber, Yol TV, Eurosport, BRT-1 TV, BRT-2 TV, Hayat TV, Bengü Türk, Yumurcak TV, Berat TV, Ülke TV, İctimai TV, Kıbrıs Ada TV, Çizgi Film TV, Bugün TV, TRT 6, TRT Anadolu, TRT Avaz, DW-TV, Kanal 9, Bloomberg HT, TRT El Türkiye, TRT Belgesel, Kanal 7 Avrupa, TRT Spor, TRT Haber, Semerkand TV, TGRT Belgesel, Karamel TV, TRT HD, TRT Okul, Sky News, Planet Çocuk, Planet Türk, Planet Sinema, Planet Pembe, 71 Haber TV, Fox Belgesel, Saudi Quran (Mekke Canlı), Saudi Sunnah (Medine Canlı), FSM TV, BEA TV, Russia Today, HD Sinema, Kanal İslam, Kanal M, akit TV, Outlet TV, A9, Worm TV, NASA TV, Sport Time TV, Press TV, Armani TV, RTV ORA News
Ekleme: 12.02.12 Yorumlar: 1 İndirilen: 573

Vodafone Etrafımda Ne Var Android Android

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Dil: Türkçe
Boyut: 301 KB
Derece:0
Vodafone-Etrafimda-Ne-Var-Android-indir
Bulunduğunuz lokasyona en yakın ATM'yi mi arıyorsunuz? Yoksa yemek yenilebilecek bir restoran mı?

Vodafone Etrafımda Ne Var?'ı açın ve ilk çıkan ekranda kategorilerden (ATM, Hastane, Feribot...) aradığınız nokta tipini seçin. Size en yakın noktalar, en yakından uzağa doğru sıralanacaktır. Aradığınız noktayı harita üzerinde görüntüleyebilir ve tek bir dokunuşla arayabilirsiniz.

Eğer Android cihazınız varsa, yükleme öncesinde telefon üzerinden bazı ayarları yapmak gerekmektedir. Lütfen kurulum aşamasında aşağıdaki adımları takip edin.
Telefon üzerinde Menü'den "Ayarlar" -> "Uygulamalar" menüsünde bulunan "Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneği işaretlenerek aktif hale getirin. Böylece Pazar-dışı(Android market) uygulamaların yüklenilmesine izin verilmiş oluyor.(Karşınıza çıkan uyarıda "Tamam" butonuna basınız)
Telefon üzerinde Menü'den "Ayarlar" -> "Konum" menüsünde bulunan "Kablosuz ağları kullan" ve "GPS uydularını etkinleştir" seçeneklerini işaretleyerek aktif hale getirin. Kapalı mekanlarda GPS uydularına ulaşılmaması durumunda A-GPS sisteminin kullanılarak konum bilgisinin alınması sağlanır Sonrasında uygulamayı http://www.vodafo...tr/Android adresinden indirebilirsiniz.
Ekleme: 12.02.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 232

Wifi Dosya Yöneticisi Android

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Dil: Türkçe
Boyut: 119 KB
Derece:3
Wifi-Dosya-Yoneticisi-Android-indir
Cihazınızın içeriğini sık değiştiriyorsunuz. Cihazınızın bluetoothu yok veya bluetoothun hızından memnun değilsiniz. Dosya aktarımı için cihazınızı usbden bilgisayara bağlayıp durmaktan sıkıldınız.

O halde sizin de böyle bir programa ihtiyacınız olabilir. Bu program sayesinde kablosuz ağınızı kullanarak cihazınıza dosya aktarabilir, cihazınızdan dosya alabilir, dosya sistemi üzerinde isim değiştirme, yeni klasör oluşturma, dosya/klasör silme gibi temel işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Program iki parçadan oluşur. Bir parçası Windows yüklü bilgisayarınız, diğeri Android yüklü tabletiniz/telefonunuz üzerinde çalışır.

Bu iki program soketler ve uygulama katmanında çalışan minik bir protokol yardımıyla haberleşir. Program kullanıcıyı IP adresleri ile uğraştırmaz. Kullanıcı, telefonda ve bilgisayarda programları çalıştırıp birinin verdiği 6 haneli şifreyi diğerine girer ve bağlantıyı kurar:
Başlangıç dizini, bağlantı kurulur kurulmaz listelenecek olan dizindir. Bu dizin elle değiştirilebilir veya bulunulan dizinde sağ tıklanarak "Bu Konumu Başlangıç Dizini Yap" menüsüne tıklanabilir. Bu kısma, dosya sisteminde yer almayan bir konum girilmemelidir.
Bulunulan dizine dosya yüklemek için yüklenecek olan dosya, programdaki listenin üzerine sürüklenip bırakılır. Aynı anda sadece bir dosya yüklenebilir.
Bir dosyayı silmek, indirmek veya dosyanın adını değiştirmek için dosyanın üzerine sağ tıklanıp menüden ilgili seçenek seçilir.
Dosya aktarımlarında hız, saniyede birkaç megabytea kadar çıkabilir...
Ekleme: 12.02.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 286

Bu kategori için yeni dosyalarBu kategori için TOP 15

> Wifi Dosya Yöneticisi Android
> Vodafone Etrafımda Ne Var Androi...
> TV izle Android Uygulaması 1.4
> QQ Player Android
> Nerde bu Otobüs Android İndir 1.1.1
> Namaz Vakitleri Android 2.7.1
> LANPhone 1.0.0
> TV izle Android Uygulaması 1.4
> QQ Player Android
> Namaz Vakitleri Android 2.7.1
> Nerde bu Otobüs Android İndir 1.1.1
> Wifi Dosya Yöneticisi Android
> LANPhone 1.0.0
> Vodafone Etrafımda Ne Var Androi...

En Çok İndirilenlerYeni Eklenenler

image Outlook Express 6.0 [14953]  
image SPSS 15.0 [13114]  
image Msn Dondurucu ( Msn F... [12850]  
image GTA Mod Installer v2.2... [9621]  
image Cep Okey [9578]  
image Eşli Batak 2.0.0.8 [8538]  
image Cepte Televizyon v1.5 [7128]  
image Nokia N70 İçin Full Pr... [6193]  
image Championship Manager 0... [4330]  
image Ders dağıtım programı ... [4216]  
image CurrPortS 2.12 [18.12.2014]
image PHTML Encoder 6.4 [18.12.2014]
image DzSoft PHP Editor 4.2.7.7 [18.12.2014]
image KoolMoves 9.2.1 [18.12.2014]
image Chicken Invaders 2 2.0 [18.12.2014]
image Natalie Brooks: Kayıp Krallığın ... [18.12.2014]
image Zuma Deluxe 1.0 [18.12.2014]
image Bus Driver 1.5 [18.12.2014]
image Mario Forever 5.8 [18.12.2014]
image Icy Tower 1.5.1 [18.12.2014]
site statistics

Üye Girişi

Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Add to Google

Yorum

Program Yorumları
OSMAN - 10.06.2013 22:03:19
TEŞEKKÜRLER.
>>Devamı
onka - 07.06.2013 20:53:18
tsklr
>>Devamı
JJ - 06.06.2013 21:50:31
TAM SÜRÜMÜ YOK MUYDU[color=#009933] [/color]
>>Devamı
MAHMUT - 02.06.2013 21:42:37
ÇOK GÜZEL BİR PROGRAM
>>Devamı
serap - 01.06.2013 16:21:21
tşk
>>Devamı
Haber Yorumları
hasan - 18.06.2012 18:50:47
tşk
>>Devamı
ZAFER EREN - 11.02.2008 20:02:22
TÜRKİYEYE .... ZOR BİRAZ ŞİMDİ ONU GETİRMEK PAHALI TUTAR DİYE KİMSE GETİRMEZ YANİ HAVADA BULUT SEN O İŞİ UNUT
>>Devamı
sadettin - 27.01.2008 23:05:54
ttnet hızlansın ve kesinti olmasın
>>Devamı
LAL - 03.09.2007 20:51:16
benim başıma geldi bu olay korkunçtu çok uğraştım bide iğrenç tarafı kimse bunun virüs olduğunu anlamıyordu sürekli listemde kim varsa otomatik ola...
>>Devamı
lalezar - 20.08.2007 17:31:55
Ah Türkiyede nezaman görecez öyle hızlı interneti veya biz göre bilecezmi
>>Devamı
Resim Yorumları

Henüz yorum yazılmamış.


Edit by MuhBim
Copyright © 2007 Programyukle.Org
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.21 saniye | 48,418,759 Tekil Ziyaretçi | jQ Blog